807
edits
Line 106: | Line 106: | ||
| {{an|Giovanni}} | | {{an|Giovanni}} | ||
| ''[[EP015|Battle Aboard the St. Anne]]'' | | ''[[EP015|Battle Aboard the St. Anne]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{OBP|Keith|EP049}}'s {{p|Farfetch'd}} | |||
| {{OBP|Keith|EP049}} | |||
| ''[[EP049|So Near, Yet So Farfetch'd]]'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Misty's Togetic]] as a {{p|Togepi}} | | [[Misty's Togetic]] as a {{p|Togepi}} |
edits