43,046
edits
(→In the anime: Adding image.) |
m (→Gallery) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- style="font-size:80%" | |- style="font-size:80%" | ||
| {{pkmn|X and Y}} | | {{pkmn|X and Y}} | ||
|- | |||
! rowspan="2" class="roundy" style="border:2px solid #{{alola color dark}}; background:#{{alola color light}}; width:80px" | {{color2|{{Alola color dark}}|Alola}} | |||
| class="roundy" style="border:2px solid #ADA1C9; background:#E7E4ED; padding:10px" | [[File:Player House SM<!--Alola Route 1 SM-->.png|120px|link=Alola Route 1]] | |||
| class="roundy" style="border:2px solid #ADA1C9; background:#E7E4ED; padding:10px" | [[File:Player House USUM<!--Alola Route 1 USUM-->.png|120px|link=Alola Route 1]] | |||
|- style="font-size:80%" | |||
| {{pkmn|Sun and Moon}} | |||
| {{pkmn|Ultra Sun and Ultra Moon}} | |||
|} | |} | ||