22,296
edits
Blazingfist (talk | contribs) |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{Ash}} | | {{Ash}} | ||
| Unknown | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{an|Kiawe}} | |||
| Unknown | | Unknown | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Jessie]] | | [[Jessie]] | ||
| N/A | | N/A | ||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||