53,522
edits
mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| Chinese (Taiwan) | | Chinese (Taiwan) | ||
| 庫魯特 ''Kùlǔtè'' | | 庫魯特 ''Kùlǔtè'' | ||
| Transliteration of his Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Thai | |||
| คูลโต้ ''Kulto'' | |||
| Transliteration of his Japanese name. | | Transliteration of his Japanese name. | ||
|} | |} |