52,565
edits
No edit summary |
m (→Names) |
||
Line 110: | Line 110: | ||
| 승리 ''Seungni'' | | 승리 ''Seungni'' | ||
| 승리 is Korean for victory. | | 승리 is Korean for victory. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| คาสึมิ ''Katsumi'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |