7,094
edits
m (→Names) |
m (→Names: Added European Portuguese from the Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon website) |
||
Line 163: | Line 163: | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese | ||
| Equipe Magma | | Equipe Magma | ||
| Same as Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| European Portuguese | |||
| Equipa Magma | |||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits