4,217
edits
Line 916: | Line 916: | ||
| 55 | | 55 | ||
| 17-19, 37-41 | | 17-19, 37-41 | ||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:154Meganium.png|96px|link=Meganium (Pokémon)]] | |||
| {{p|Meganium}} | |||
| [[Zero Isle South]] | |||
| 32 | |||
| 16-18 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:160Feraligatr.png|96px|link=Feraligatr (Pokémon)]] | |||
| {{p|Feraligatr}} | |||
| [[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 30 | |||
| 9-13 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:162Furret.png|96px|link=Furret (Pokémon)]] | |||
| {{p|Furret}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 15 | |||
| 12-14 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:164Noctowl.png|96px|link=Noctowl (Pokémon)]] | |||
| {{p|Noctowl}} | |||
| [[Foggy Forest]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 20 | |||
| 14-17 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:168Ariados.png|96px|link=Ariados (Pokémon)]] | |||
| {{p|Ariados}} | |||
| [[Mt. Horn]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 22 | |||
| 13-14, 16-17 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:171Lanturn.png|96px|link=Lanturn (Pokémon)]] | |||
| {{p|Lanturn}} | |||
| [[Zero Isle South]] | |||
| 27 | |||
| 11-13 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:178Xatu.png|96px|link=Xatu (Pokémon)]] | |||
| {{p|Xatu}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 25 | |||
| 6-9 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:181Ampharos.png|96px|link=Ampharos (Pokémon)]] | |||
| {{p|Ampharos}} | |||
| [[Landslide Cave]]<br>[[Amp Plains#Far Amp Plains|Far Amp Plains]]<br>[[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle South]] | |||
| 30 | |||
| 16-20 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:184Azumarill.png|96px|link=Azumarill (Pokémon)]] | |||
| {{p|Azumarill}} | |||
| [[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 18 | |||
| 1-9 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:185Sudowoodo.png|96px|link=Sudowoodo (Pokémon)]] | |||
| {{p|Sudowoodo}} | |||
| [[Zero Isle East]]<br>[[Zero Isle South]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 17 | |||
| 12-16 | |||
| | | | ||
|} | |} |