4,217
edits
Line 888: | Line 888: | ||
| 30 | | 30 | ||
| 18-22 | | 18-22 | ||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:126Magmar.png|96px|link=Magmar (Pokémon)]] | |||
| {{p|Magmar}} | |||
| [[Steam Cave#Upper Steam Cave|Upper Steam Cave]]<br>[[Zero Isle West]]<br>[[Zero Isle South]]<br>[[Zero Isle East]] | |||
| 30 | |||
| 12-16, 18-19, 24, 26-27 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:139Omastar.png|96px|link=Omastar (Pokémon)]] | |||
| {{p|Omastar}} | |||
| [[Brine Cave#Brine Cave Pit|Brine Cave Pit]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 40 | |||
| 6-9, 35 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:141Kabutops.png|96px|link=Kabutops (Pokémon)]] | |||
| {{p|Kabutops}} | |||
| [[Zero Isle West]] | |||
| 40 | |||
| 9-11 | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:149Dragonite.png|96px|link=Dragonite (Pokémon)]] | |||
| {{p|Dragonite}} | |||
| [[Hidden Land]]<br>[[Hidden Land#Hidden Highland|Hidden Highland]]<br>[[Zero Isle West]] | |||
| 55 | |||
| 17-19, 37-41 | |||
| | | | ||
|} | |} |