10
edits
Diarkia124 (talk | contribs) No edit summary |
Diarkia124 (talk | contribs) |
||
Line 114: | Line 114: | ||
|Entei || Global Moderator || 200?-20?? || | |Entei || Global Moderator || 200?-20?? || | ||
|- style="background:#{{water color light}};" | |- style="background:#{{water color light}};" | ||
|Gunther || Global Moderator || 200?-20?? || | |Gunther || Global Moderator || 200?-20?? || Passed Away 201x | ||
|- style="background:#{{water color light}};" | |- style="background:#{{water color light}};" | ||
|HolyMistress || Global Moderator || 200?-20?? || | |HolyMistress || Global Moderator || 200?-20?? || | ||
Line 191: | Line 191: | ||
|- style="background:#{{water color light}};" | |- style="background:#{{water color light}};" | ||
|Ardent|| Global Moderator || 2014-2017 || Previously known as FirelordAlex and TorterraOats | |Ardent|| Global Moderator || 2014-2017 || Previously known as FirelordAlex and TorterraOats | ||
|- style="background:#{{water color light}};" | |||
|Scrafty|| Global Moderator || 2013-2017 || | |||
|- style="background:#{{water color light}};" | |||
|Giron|| Sectional Moderator || 2014-2017 || Previously known as FirelordAlex and TorterraOats | |||
|- style="background:#{{water color light}};" | |||
|ETJ|| Global Moderator || 200x-200x || | |||
|- style="background:#{{water color light}};" | |||
|LadyDragonart|| Global Moderator || 200x-200x || | |||
|- style="background:#{{water color light}};" | |- style="background:#{{water color light}};" | ||
|} | |} |
edits