2,086
edits
mNo edit summary |
(→Names) |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|From ''Tepig''<br>From ''Pignite''<br>From ''Emboar'' | |From ''Tepig''<br>From ''Pignite''<br>From ''Emboar'' | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | |||
| Poka | |||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits