30,790
edits
(According to the credits of the pikachu shorts he's the one who voiced him) |
No edit summary |
||
Line 127: | Line 127: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Reina]], {{p|Pidgey}} <small>([[Pokémon Origins|Origins]])</small>, {{p|Caterpie}} <small>(Origins)</small>, {{p|Mew}} <small>(Origins)</small> | | [[Reina]], {{p|Pidgey}} <small>([[Pokémon Origins|Origins]])</small>, {{p|Caterpie}} <small>(Origins)</small>, {{p|Mew}} <small>(Origins)</small> | ||
|- | |||
| Roger Callagy | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Rotom Pokédex]] | |||
|- | |- | ||
| Jessica Calvello | | Jessica Calvello |