77,854
edits
(→Legality checking false positives: Apparently this is no longer the case) |
(→French: Got a few more checked) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
!Gen I | !Gen I | ||
!Gen VII | !Gen VII | ||
|- | |||
|{{p|Charmander}} | |||
|SALAMECHE | |||
|Salamèche | |||
|- | |- | ||
|{{p|Clefable}} | |{{p|Clefable}} | ||
|MELODELFE | |MELODELFE | ||
| | |Salamèche | ||
|- | |||
|{{p|Eevee}} | |||
|EVOLI | |||
|Évoli | |||
|} | |} | ||