7,103
edits
mNo edit summary |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from PS025) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|鯉魚 ''Léihyùh | |鯉魚 ''Léihyùh | ||
|From 鯉魚龍 ''Léihyùhlùhng'' (Gyarados) | |From 鯉魚龍 ''Léihyùhlùhng'' (Gyarados) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Gyarinho | |||
|From ''Gyarados'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits