16,468
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) No edit summary |
Tyler53841 (talk | contribs) m (→List of volumes: new release date confirmed) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| ISBN 1421591642 | | ISBN 1421591642 | ||
| April 4, 2017 | | April 4, 2017 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 11]] | |||
| {{vol|Pokémon XY|11}} | |||
| ISBN 1421590662 | |||
| July 4, 2017 | |||
|} | |} | ||
edits