editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) |
Lady Ariel (talk | contribs) |
||
Line 666: | Line 666: | ||
| Ciudad Mayólica | | Ciudad Mayólica | ||
| From ''mayólica'', {{wp|maiolica}} | | From ''mayólica'', {{wp|maiolica}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Latin American Spanish | |||
| Ciudad Nimbasa | |||
| From its English name. | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |