editlock-exempt
32,895
edits
m (→History) |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|Sasa | |Sasa | ||
|From ''Tarsal'' (Ralts) | |From ''Tarsal'' (Ralts) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Spanish | |||
|Ruru | |||
|Same as her Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |