2,086
edits
Reinhartmax (talk | contribs) m (→Pokémon) |
(→Names) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|Thai | |Thai | ||
|จักระ ''Chakra'' | |จักระ ''Chakra'' | ||
|Transliteration of his Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Vietnamese | |||
|Chakra | |||
|Transliteration of his Japanese name. | |Transliteration of his Japanese name. | ||
|} | |} |
edits