2,086
edits
Lady Ariel (talk | contribs) |
(→Names) |
||
Line 789: | Line 789: | ||
| คิคุโกะ ''Kikuko'' | | คิคุโกะ ''Kikuko'' | ||
| Transliteration of her Japanese name. | | Transliteration of her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | |||
| Kikuko | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits