34
edits
m (Steam Siege Set Symbol) |
m (→Intro) |
||
Line 755: | Line 755: | ||
| August 3, 2016 | | August 3, 2016 | ||
| June 17, 2016 | | June 17, 2016 | ||
|- | |||
! 71 | |||
| 66 | |||
| | |||
| {{TCG|Evolutions}} | |||
| ????/???? | |||
| 100+ | |||
| 100+ | |||
| September ??, 2016 | |||
| November 2, 2016 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits