77,624
edits
(Created page with ""Signature move/attack" and "trademark move/attack" are all treated as synonyms. {|class=wikitable !colspan=2|Pokémon !Move !Source |- |{{MSP|{{subst:N2Num|Ho-Oh}}|Ho-Oh}} |...") |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|{{m|Shadow Force}} | |{{m|Shadow Force}} | ||
|[http://www.pokemon.com/us/strategy/vgc-2016-championship-series-preview/ Pokémon.com] | |[http://www.pokemon.com/us/strategy/vgc-2016-championship-series-preview/ Pokémon.com] | ||
|- | |||
|{{MSP|490|Manaphy}} | |||
|{{p|Manaphy}} | |||
|{{m|Heart Swap}} | |||
|[http://web.archive.org/web/20071020044339/http://www.eforallexpo.com/community/e4webster/blog/hey-pok-mon-fans-get-your-manaphy-e-all+ E For All Expo] | |||
|- | |- | ||
|{{MSP|639|Terrakion}} | |{{MSP|639|Terrakion}} |