62,668
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 313: | Line 313: | ||
|- | |- | ||
| Lugia (''POP Series 5'') || {{e|Psychic}} || (H) || DP Value Box | | Lugia (''POP Series 5'') || {{e|Psychic}} || (H) || DP Value Box | ||
|- | |||
| Breloom (''Secret Wonders'') || {{e|Grass}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Flaaffy (''Secret Wonders'') || {{e|Lightning}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Quagsire (''Secret Wonders'') || {{e|Water}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Wartortle (''Secret Wonders'') || {{e|Water}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Bulbasaur (''Secret Wonders'') || {{e|Grass}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Carvanha (''Secret Wonders'') || {{e|Darkness}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Charmander (''Secret Wonders'') || {{e|Fire}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Shellos East Sea (''Secret Wonders'') || {{e|Water}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Shellos West Sea (''Secret Wonders'') || {{e|Water}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Squirtle (''Secret Wonders'') || {{e|Water}} || (RH) || Secret Wonders Value Pack 1 | |||
|- | |||
| Gible (''POP Series 6'') || {{e|Colorless}} || (H) || Secret Wonders Value Pack 2 | |||
|- | |||
| Pikachu (''POP Series 6'') || {{e|Lightning}} || (H) || Secret Wonders Value Pack 2 | |||
|- | |||
| Shinx (''Diamond & Pearl'') || {{e|Lightning}} || -- || City Championships 2008 | |||
|} | |} | ||