13,925
edits
(→Trivia: Comparison trivia) |
m (→Names) |
||
Line 746: | Line 746: | ||
|Brega | |Brega | ||
|From ''bregar'', to fight. | |From ''bregar'', to fight. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Russian | |||
|Мейлин ''Meilin'' | |||
|Transcription of English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Korean | |Korean |
edits