28
edits
Lady Ariel (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 745: | Line 745: | ||
| [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | | [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | ||
| '''{{MSP|711|Gourgeist}}<br>{{p|Gourgeist}}''' | | '''{{MSP|711|Gourgeist}}<br>{{p|Gourgeist}}''' | ||
|- | |- style="background:#FFF;" | ||
| rowspan=2 | [[XY082]] | |||
| rowspan=2 | [[Serena]] | |||
| [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | |||
| '''{{MSP|460|Abomasnow}}<br>{{p|Abomasnow}}''' | |||
| rowspan=2 | [[File:Pokémon Quiz XY082.png|217px]] | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| {{MSP|378|Regice}}<br>{{p|Regice}} | |||
| {{MSP|365|Walrein}}<br>{{p|Walrein}} | |||
| colspan=5 style="background:#{{colorschemelight|Kalos}}; {{roundybottom|5px}}"| | | colspan=5 style="background:#{{colorschemelight|Kalos}}; {{roundybottom|5px}}"| | ||
|} | |} |
edits