12,292
edits
mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 213: | Line 213: | ||
| Traminos | | Traminos | ||
| From ''Tramina'' | | From ''Tramina'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Falsogundy | |||
| From ''falso'' (false) and ''Burgundy'' | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Korean | | Korean |
edits