3,337
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 84: | Line 84: | ||
| class="c" | Luxrayite | | class="c" | Luxrayite | ||
| class="c" | +30 Attack,<br>+20 Sp. Attack,<br>+50 Speed | | class="c" | +30 Attack,<br>+20 Sp. Attack,<br>+50 Speed | ||
|- | |||
| class="c" | 450 | |||
| class="c" | {{MSP|450|Hippowdon}} | |||
| class="c" | {{a|Sand Rush}} | |||
| class="c" | [[File:GroundIC.gif]] | |||
| class="c" | Hippowdonite | |||
| class="c" | +30 Attack,<br>+25 Defense,<br>+20 Sp. Defense<br>+25 Speed | |||
|- | |||
| class="c" | 452 | |||
| class="c" | {{MSP|452|Drapion}} | |||
| class="c" | {{a|Poison Touch}} | |||
| class="c" | [[File:PoisonIC.gif]][[File:DarkIC.gif]] | |||
| class="c" | Drapionite | |||
| class="c" | +40 Attack,<br>+20 Defense,<br>+20 Sp. Defense,<br>+20 Speed | |||
|- | |- | ||
| class="c" | 461 | | class="c" | 461 |
edits