3,337
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
| class="c" | Dragonitite | | class="c" | Dragonitite | ||
| class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Attack,<br>+30 Speed | | class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Attack,<br>+30 Speed | ||
|- | |||
| class="c" | 154 | |||
| class="c" | {{MSP|154|Meganium}} | |||
| class="c" | {{a|Natural Cure}} | |||
| class="c" | [[File:GrassIC.gif]] | |||
| class="c" | Meganiumite | |||
| class="c" | +10 Attack,<br>+30 Defense,<br>+20 Sp. Attack,<br>+40 Sp. Defense | |||
|- | |||
| class="c" | 157 | |||
| class="c" | {{MSP|157|Typhlosion}} | |||
| class="c" | {{a|Intimidate}} | |||
| class="c" | [[File:FireIC.gif]] | |||
| class="c" | Typhlosionite | |||
| class="c" | +20 Attack,<br>+10 Defense,<br>+30 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | |||
|- | |||
| class="c" | 160 | |||
| class="c" | {{MSP|160|Feraligatr}} | |||
| class="c" | {{a|Strong Jaw}} | |||
| class="c" | [[File:WaterIC.gif]] | |||
| class="c" | Feraligite | |||
| class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Defense,<br>+30 Speed | |||
|- | |- | ||
| class="c" | 230 | | class="c" | 230 |
edits