2,575
edits
mNo edit summary |
m (added Pokémon Battle Trozei! and Pokémon Rumble U) |
||
Line 134: | Line 134: | ||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
| {{appendix|Pokémon Trozei! walkthrough|'''Pokémon Trozei!'''}} || {{color|{{red color}}|'''Incomplete'''}} | | {{appendix|Pokémon Trozei! walkthrough|'''Pokémon Trozei!'''}} || {{color|{{red color}}|'''Incomplete'''}} | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
| {{appendix|Pokémon Battle Trozei! walkthrough|'''Pokémon Battle Trozei!'''}} || {{color|{{red color}}|'''Incomplete'''}} | |||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
| {{appendix|PokéPark Wii: Pikachu's Adventure walkthrough|'''PokéPark Wii'''}} || {{color|{{green color}}|'''Complete'''}} | | {{appendix|PokéPark Wii: Pikachu's Adventure walkthrough|'''PokéPark Wii'''}} || {{color|{{green color}}|'''Complete'''}} | ||
Line 142: | Line 144: | ||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
| {{appendix|Pokémon Rumble Blast walkthrough|'''Pokémon Rumble Blast'''}} || {{color|{{blue color}}|'''In development'''}} | | {{appendix|Pokémon Rumble Blast walkthrough|'''Pokémon Rumble Blast'''}} || {{color|{{blue color}}|'''In development'''}} | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
| {{appendix|Pokémon Pokémon Rumble U walkthrough|'''Pokémon Rumble U'''}} || {{color|{{red color}}|'''Incomplete'''}} | |||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}};" | {{appendix|Pokémon Conquest|'''Pokémon Conquest'''}} | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}};" | {{appendix|Pokémon Conquest|'''Pokémon Conquest'''}} |
edits