19,442
edits
m (→Names: 瑅 is unusual...) |
|||
Line 452: | Line 452: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Korean | | Korean | ||
| 티에르노 '' | | 티에르노 ''Tierno'' | ||
| Same as Japanese name. | | Same as Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| | | 瑅耶魯諾 ''Tíyélǔnuò'' | ||
| | | Transliteration of his Japanese name | ||
|} | |} | ||