5,094
edits
(→Intro: Usertags) |
(→Intro) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|{{User Favorite Shipping|Dawn Cheer.png|PearlShipping}} | |{{User Favorite Shipping|Dawn Cheer.png|PearlShipping}} | ||
|- | |||
|{{User Favorite Shipping|Entertainment Kiss.png|AmourShipping}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Hates|Paul DP050.png|50|Paul|this abusive jerk}} | |{{User Hates|Paul DP050.png|50|Paul|this abusive jerk}} |
edits