19,653
edits
Jayxuchiha (talk | contribs) |
|||
Line 365: | Line 365: | ||
! style="background:#E0F2B6" | Debut | ! style="background:#E0F2B6" | Debut | ||
! style="background:#E0F2B6; {{roundytr|5px}}" | Notes | ! style="background:#E0F2B6; {{roundytr|5px}}" | Notes | ||
<!-- |- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|650|Chespin}} | |||
| [[Clemont's Chespin]] | |||
| [[XY010]] | |||
| --> | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|653|Fennekin}} | |||
| [[Serena's Fennekin]] | |||
| [[XY004]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|686|Inkay}} | |||
| [[James's Inkay]] | |||
| [[XY003]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|661|Fletchling}} | |||
| [[Ash's Fletchling]] | |||
| [[XY003]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MSP|656|Froakie}} | | {{MSP|656|Froakie}} | ||
Line 374: | Line 394: | ||
| [[Clemont's Bunnelby]] | | [[Clemont's Bunnelby]] | ||
| [[XY001]] | | [[XY001]] | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" |
edits