604
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) No edit summary |
SeanWheeler (talk | contribs) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
| Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | | Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | ||
| colspan="2" | Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation V}} | | colspan="2" | Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation V}} | ||
|- | |||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px" | [[File:Spr XY Lass.png|150px]] | |||
|- style="font-size: 80%" | |||
| Sprite from<br>{{color2|000000|Pokémon X and Y|X and Y}} | |||
|} | |} | ||
edits