411
edits
No edit summary |
Chicobo329 (talk | contribs) (→Outside of battle: - Added two non-Pokemon Center Fly locations.) |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[New Bark Town]] | | [[New Bark Town]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | The {{player}}'s house | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[Littleroot Town]] | | [[Littleroot Town]] | ||
Line 108: | Line 108: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[Aspertia City]] | | [[Aspertia City]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[Vaniville Town]] | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[Nuvema Town]] | | [[Nuvema Town]] | ||
Line 144: | Line 146: | ||
| [[Join Avenue]] | | [[Join Avenue]] | ||
| {{rt|4|Unova}} entrance | | {{rt|4|Unova}} entrance | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[Aquacorde Town]] | |||
| At the fountain in the center of town | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}};" | [[Pokémon World Tournament]] | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}};" | [[Pokémon World Tournament]] |
edits