5,094
edits
m (→Former errors: Missed this table, my mistake) |
m (→EX Series) |
||
Line 707: | Line 707: | ||
| <span style="display:none">1004</span>''[[EX Sandstorm (TCG)|EX Sandstorm]]'' | | <span style="display:none">1004</span>''[[EX Sandstorm (TCG)|EX Sandstorm]]'' | ||
| [[File:PikachuEXSandstorm72.jpg|200px]] | | [[File:PikachuEXSandstorm72.jpg|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:124.png|link=Jynx (Pokémon)]] | |||
| {{TCG ID|EX Dragon Frontiers|Jynx δ|17}} | |||
| {{m|Fire Punch}} | |||
| <span style="display:none">1004</span>''[[EX Dragon Frontiers (TCG)|EX Dragon Frontiers]]'' | |||
| [[File:643_x001_124ROUGELA.jpg|200px]] | |||
|} | |} | ||
edits