1,624
edits
m (Recount) |
No edit summary |
||
Line 430: | Line 430: | ||
| ISBN 4091416845 | | ISBN 4091416845 | ||
| June 28, 2013 | | June 28, 2013 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
|[[File:Pokémon Adventures JP volume 46.png|120px]] | |||
|{{PAV|45}} | |||
| 480 - ??? | |||
| ISBN 9784091416889 | |||
| July 26, 2013 | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits