1,958
edits
Metalizard (talk | contribs) (added shiny version of Archeops from Dark Explorers) |
|||
Line 497: | Line 497: | ||
| class="c" | {{e|Psychic}} | | class="c" | {{e|Psychic}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|Next Destinies|Gardevoir|57}} | | class="l" | {{TCG ID|Next Destinies|Gardevoir|57}} | ||
| class="l" | {{TCG|Dark Explorers}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| class="l" | {{TCG|Archeops}} | |||
| class="c" | {{e|Fighting}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Noble Victories|Archeops|67}} | |||
| class="l" | {{TCG|Dark Explorers}} | | class="l" | {{TCG|Dark Explorers}} | ||
|- style="background: #fff;" | |- style="background: #fff;" |
edits