19,331
edits
No edit summary |
(Why must the good series end young...) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| ISBN 9784091238870 | | ISBN 9784091238870 | ||
| October 18, 2012 | | October 18, 2012 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 8]] | |||
| [[Pokémon RéBURST volume 8|Volume 8]] | |||
| ?? - 77 | |||
| ISBN 9784091240071 | |||
| November 16, 2012 | |||
|} | |} | ||