62,668
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 277: | Line 277: | ||
|- | |- | ||
| Blastoise [Staff] (''EX Crystal Guardians'') || [[Image:water-attack.png]] || -- || National Championships 2007 | | Blastoise [Staff] (''EX Crystal Guardians'') || [[Image:water-attack.png]] || -- || National Championships 2007 | ||
|- | |||
| Ditto [Pikachu] (''EX Delta Species'') || [[Image:lightning-attack.png]] || -- || San Diego Comic Con 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Worlds '07] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Staff] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Top Thirty-Two] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Top Sixteen] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Quarter-Finalist] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Semi-Finalist] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| Tropical Wind [Finalist] (''Nintendo Promo #DP05'') || T || -- || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| No. 1 Trainer || T || (H) || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| No. 2 Trainer || T || (H) || Worlds 2007 | |||
|- | |||
| No. 3 Trainer || T || (H) || Worlds 2007 | |||
|} | |} | ||