74,015
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 203: | Line 203: | ||
| 044/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Darkrai-EX|44}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | | 044/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Darkrai-EX|44}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | ||
|- | |- | ||
| | | 045/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Sandile|45}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | ||
|- | |- | ||
| | | 046/069 || {{TCG ID|Dark Rush|Krokorok|46}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | ||
|- | |- | ||
| 047/066 || {{TCG ID|Dark Rush|Krookodile|47}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | | 047/066 || {{TCG ID|Dark Rush|Krookodile|47}} || {{e|Darkness}} || {{TCG|Dark Rush}} | ||
Line 334: | Line 330: | ||
|- | |- | ||
| 006/020 || {{TCG ID|Battle Gift Set|Thundurus|6}} || {{e|Lightning}} || {{TCG|Battle Gift Set: Thundurus vs Tornadus}} | | 006/020 || {{TCG ID|Battle Gift Set|Thundurus|6}} || {{e|Lightning}} || {{TCG|Battle Gift Set: Thundurus vs Tornadus}} | ||
|- | |||
| 106/BW-P || {{TCG ID|BW-P Promo|Lucario|106}} || {{e|Fighting}} || {{TCG|BW-P Promotional cards}} | |||
|- | |- | ||
| 038/BW-P || {{TCG ID|BW-P Promo|Terrakion|38}} || {{e|Fighting}} || {{TCG|BW-P Promotional cards}} | | 038/BW-P || {{TCG ID|BW-P Promo|Terrakion|38}} || {{e|Fighting}} || {{TCG|BW-P Promotional cards}} | ||
Line 389: | Line 387: | ||
|- | |- | ||
| 37/98 || {{TCG ID|Emerging Powers|Swoobat|37}} || {{e|Psychic}} || {{TCG|Emerging Powers}} | | 37/98 || {{TCG ID|Emerging Powers|Swoobat|37}} || {{e|Psychic}} || {{TCG|Emerging Powers}} | ||
|} | |} | ||
===Reprint=== | ===Reprint=== |