4
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) mNo edit summary |
NickStoneX (talk | contribs) (Added some info) |
||
Line 552: | Line 552: | ||
| {{p|Volcarona}} | | {{p|Volcarona}} | ||
| {{m|Fiery Dance}} | | {{m|Fiery Dance}} | ||
|- | |||
| 638 | |||
| {{MSP|638|Cobalion}} | |||
| {{p|Cobalion}} | |||
| rowspan="3" | {{m|Sacred Sword}} | |||
|- | |||
| 639 | |||
| {{MSP|639|Terrakion}} | |||
| {{p|Terrakion}} | |||
|- | |||
| 640 | |||
| {{MSP|640|Virizion}} | |||
| {{p|Virizion}} | |||
|- | |- | ||
| 643 | | 643 | ||
Line 566: | Line 579: | ||
| {{MSP|646|Kyurem}} | | {{MSP|646|Kyurem}} | ||
| {{p|Kyurem}} | | {{p|Kyurem}} | ||
| {{m|Glaciate}} | | {{m|Glaciate}}<br>{{m|Ice Burn}}<br>{{m|Freeze Shock}} | ||
|- | |- | ||
| 647 | | 647 | ||
| {{MSP|647|Keldeo}} | | {{MSP|647|Keldeo}} | ||
| {{p|Keldeo}} | | {{p|Keldeo}} | ||
| {{m|Secret Sword}} | | {{m|Sacred Sword}}<br>{{m|Secret Sword}} | ||
|- | |- | ||
| 648 | | 648 |
edits