74,072
edits
mNo edit summary |
|||
Line 212: | Line 212: | ||
| 024/053 || {{TCG ID|White Collection|Shinbora|24}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Common}} | | 024/053 || {{TCG ID|White Collection|Shinbora|24}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || Yuniran || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || Doburan || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |- | ||
| | | ???/053 || Ranculus || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |||
| 025/053 || || || | |||
|- | |||
| 026/053 || || || | |||
|- | |||
| 027/053 || || || | |||
|- | |- | ||
| 028/053 || || || | | 028/053 || || || | ||
Line 271: | Line 277: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
===Currently unknown set=== | ===Currently unknown set=== | ||
{| {{graytable}} | {| {{graytable}} |