74,009
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| 21/102 || {{TCG ID|Triumphant|Grumpig|21}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | | 21/102 || {{TCG ID|Triumphant|Grumpig|21}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 85/102 || {{TCG ID|Triumphant|Black Belt|85}} || Su || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| ?? || {{TCG ID|Lost Link|Absol|27}} || {{e|Darkness}} || {{rar|SuperRare Holo}} | | ?? || {{TCG ID|Lost Link|Absol|27}} || {{e|Darkness}} || {{rar|SuperRare Holo}} | ||
Line 74: | Line 76: | ||
| 92/102 || {{TCG ID|Triumphant|Celebi|92}} || {{e|Grass}} || {{rar|SuperRare Holo}} | | 92/102 || {{TCG ID|Triumphant|Celebi|92}} || {{e|Grass}} || {{rar|SuperRare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| | | 93/102 || {{TCG ID|Triumphant|Electrode|93}} || {{e|Lightning}} || {{rar|SuperRare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| ?? || {{TCG ID|Lost Link|Gengar|15}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} | | ?? || {{TCG ID|Lost Link|Gengar|15}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} |