72,733
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| HGSS13 || {{TCG ID|HGSS Promo|Smoochum|13}} || {{e|Psychic}} || ''Unleashed'' Two Pack Blister | | HGSS13 || {{TCG ID|HGSS Promo|Smoochum|13}} || {{e|Psychic}} || ''Unleashed'' Two Pack Blister | ||
|- | |- | ||
| | | HGSS14 || {{TCG ID|HGSS Promo|Lapras|14}} || {{e|Water}} || [[Value packs and sets (TCG)#Undaunted Three Pack Blister|''Undaunted'' Three Pack Blister]] | ||
|- | |||
| HGSS15 || {{TCG ID|HGSS Promo|Shuckle|15}} || {{e|Fighting}} || ''Undaunted'' Three Pack Blister | |||
|- | |||
| HGSS18 || {{TCG ID|HGSS Promo|Tropical Tidal Wave|18}} || T || [[2010 World Championships]] | |||
|- | |- | ||
| HGSS?? || {{TCG ID|HGSS|Entei|Promo}} || {{e|Fire}} || [[Collector Tins (TCG)#Fall 2010 Collector's Tins|Fall 2010 Collector's Tins]] | | HGSS?? || {{TCG ID|HGSS|Entei|Promo}} || {{e|Fire}} || [[Collector Tins (TCG)#Fall 2010 Collector's Tins|Fall 2010 Collector's Tins]] | ||
Line 41: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| HGSS?? || {{TCG ID|HGSS|Suicune|Promo}} || {{e|Water}} || Fall 2010 Collector's Tins | | HGSS?? || {{TCG ID|HGSS|Suicune|Promo}} || {{e|Water}} || Fall 2010 Collector's Tins | ||
|} | |} | ||
{{TCG Expansions}} | {{TCG Expansions}} | ||
[[Category:English promotional cards]] | [[Category:English promotional cards]] |