72,741
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted: last one, =]) |
||
Line 225: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
| 90/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rayquaza & Deoxys LEGEND|90}} || {{e|Colorless}}{{e|Psychic}} || {{rar|Rare Holo LEGEND}} | | 90/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rayquaza & Deoxys LEGEND|90}} || {{e|Colorless}}{{e|Psychic}} || {{rar|Rare Holo LEGEND}} | ||
|- | |||
| THREE || {{TCG ID|Undaunted|Alph Lithograph|THREE}} || T || {{rar|Rare Holo}} | |||
|} | |} | ||
{{Col-2}} | {{Col-2}} |