2,271
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted) |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| 17/90 || {{TCG ID|Undaunted|Leafeon|17}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | | 17/90 || {{TCG ID|Undaunted|Leafeon|17}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 18/90 || {{TCG ID|Undaunted|Metagross|18}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |- | ||
| 19/90 || {{TCG ID|Undaunted|Mismagius|19}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | | 19/90 || {{TCG ID|Undaunted|Mismagius|19}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |- | ||
| | | 17/90 || {{TCG ID|Undaunted|Leafeon|17}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 20/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rotom|21}} || {{e|Lightning}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |- | ||
| 23/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vespiquen|23}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | | 23/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vespiquen|23}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} |
edits