77,624
edits
No edit summary |
m (nidoran) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|025 || [[Image:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} || [[Lightning Field]] | |025 || [[Image:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} || [[Lightning Field]] | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|029 || [[Image:029MS.png]] || {{p| | |029 || [[Image:029MS.png]] || {{p|Nidoran♀}} || [[Thunderwave Cave]] | ||
|-align="center" | |||
|032 || [[Image:032MS.png]] || {{p|Nidoran♂}} || [[Mt. Thunder]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|035 || [[Image:035MS.png]] || {{p|Clefairy}} || [[Joyous Tower]] | |035 || [[Image:035MS.png]] || {{p|Clefairy}} || [[Joyous Tower]] |