4,724
edits
m (and, um, that too.) |
Watchermark (talk | contribs) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
[[File:Xatu Circus.png|thumb|right|200px|Xatu's Circus]] | [[File:Xatu Circus.png|thumb|right|200px|Xatu's Circus]] | ||
===Pokémon seen in Xatu's Forest=== | ===Pokémon seen in Xatu's Forest=== | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=550px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:177.png]]<br>{{p|Natu}} | |||
| align=center | [[Image:178.png]]<br>{{p|Xatu}} | |||
| align=center | [[Image:085.png]]<br>{{p|Dodrio}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:028.png]]<br>{{p|Sandslash}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:128.png]]<br>{{p|Tauros}}<br>(multiple) | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:103.png]]<br>{{p|Exeggutor}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:415.png]]<br>{{p|Combee}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:021.png]]<br>{{p|Spearow}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:168.png]]<br>{{p|Ariados}}<br>(multiple) | |||
| align=center | [[Image:262.png]]<br>{{p|Mightyena}}<br>(multiple) | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:323.png]]<br>{{p|Camerupt}} | |||
| align=center | [[Image:414.png]]<br>{{p|Mothim}} | |||
| align=center | [[Image:034.png]]<br>{{p|Nidoking}} | |||
| align=center | [[Image:031.png]]<br>{{p|Nidoqueen}} | |||
| align=center | [[Image:190.png]]<br>{{p|Aipom}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:451.png]]<br>{{p|Skorupi}} | |||
| align=center | [[Image:022.png]]<br>{{p|Fearow}} | |||
| align=center | [[Image:349.png]]<br>{{p|Feebas}} | |||
| align=center | [[Image:129.png]]<br>{{p|Magikarp}} | |||
| align=center | [[Image:019.png]]<br>{{p|Rattata}} | |||
|} | |||
{{sinnohanime}} | {{sinnohanime}} |
edits