51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Beldum) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Metagross Deck|Beldum|3}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 003/014 | | {{TCG ID|Metagross Deck|Beldum|3}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 003/014 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Beldum|51}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 051/080 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|374}} | {{tcgpkmndisambig|374}} |
edits