120,080
edits
Singaporean (talk | contribs) No edit summary |
m (→In the anime) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 814: | Line 814: | ||
| {{MSP|727|Incineroar}} | | {{MSP|727|Incineroar}} | ||
| {{TP|Professor Kukui|Incineroar}} | | {{TP|Professor Kukui|Incineroar}} | ||
| {{an|Professor Kukui|Professor Kukui/The Masked Royal}} | | {{an|Professor Kukui|Professor Kukui/<br>The Masked Royal}} | ||
| {{m|Malicious Moonsault}} | | {{m|Malicious Moonsault}} | ||
| [[File:Kukui Malicious Moonsault pose.png|200px]] | | [[File:Kukui Malicious Moonsault pose.png|200px]] | ||
Line 963: | Line 963: | ||
| [[File:Ash Torracat Inferno Overdrive.png|200px]] | | [[File:Ash Torracat Inferno Overdrive.png|200px]] | ||
| [[SM125]] | | [[SM125]] | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| {{MSP|037A|Vulpix}} | |||
| [[Snowy]] | |||
| {{an|Lillie}} | |||
| {{m|Subzero Slammer}} | |||
| [[File:Lillie Subzero Slammer pose.png|200px]] | |||
| [[File:Snowy Subzero Slammer.png|200px]] | |||
| [[SM127]] | |||
|} | |} | ||
edits