7,094
edits
m (→Names) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from BW098) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| 檜垣市 ''Kuàiyuán Shì'' | | 檜垣市 ''Kuàiyuán Shì'' | ||
| From 檜垣 ''Higaki'' | | From 檜垣 ''Higaki'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Cidade de Vertress | |||
| From its English name | |||
|} | |} | ||
edits