12,084
edits
Politoed666 (talk | contribs) (Created page with "TBC") |
Politoed666 (talk | contribs) (TBC.) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{graytable}} | |||
|- style="background: #666;" | |||
!Name | |||
!Infobox updated? | |||
!Tense updated? | |||
!Decklist updated? | |||
!Complete? | |||
|- | |||
| {{TCG|AMU}} || Yes || Yes || No || No | |||
|- | |||
| {{TCG|Abomazong}} || Dark Pupitar || {{e|Fighting}}{{e|Darkness}} || {{rar|Uncommon}} || Yes | |||
|- | |||
| {{TCG|Babyporter}} || Dark Tyranitar || {{e|Fighting}}{{e|Darkness}} || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | |||
|- | |||
| {{TCG|Barrier Swap}} || Ekans || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Beat Up}} || Dark Arbok || {{e|Grass}}{{e|Darkness}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Conductivity}} || Cubone || {{e|Fighting}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|CurseGar}} || Dark Marowak || {{e|Fighting}}{{e|Darkness}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |||
| {{TCG|DialgaChomp}} || Hoppip || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Durant Mill}} || Skiploom || {{e|Grass}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Eeveelutions}} || Sentret || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Flyvees}} || Grimer || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Gardevoir/Gallade}} || Rocket's Wobbuffet || {{e|Darkness}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Gyarados archetype|Gyarados}} || Rocket's Mission || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Haymaker}} || Pokémon Retriever || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Infercatty}} || Energy Search (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Kingdra archetype|Kingdra}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|LostGar}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|LuxApe}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|LuxChomp}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|LuxPluff}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Machamp archetype|Machamp}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Magdol}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|MagneRock}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mercury}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Metanite}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|LuxChomp}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|LuxPluff}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Machamp archetype|Machamp}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Magdol}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|MagneRock}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mercury}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Metanite}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mother Flygon}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mother Gengar}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|One-Turn-Knockout}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Queendom}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Quicketune}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Raieggs}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Raindance}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|ReshiBoar}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Riptide}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Sablelock}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Magdol}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|MagneRock}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mercury}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Metanite}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mother Flygon}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Mother Gengar}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|One-Turn-Knockout}} || Potion (''EX FireRed & LeafGreen'') || T || {{rar|Common}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Queendom}} || Lady Outing (''EX Ruby & Sapphire'') || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |||
| {{TCG|Quicketune}} || Fighting Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Raieggs}} || Grass Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|- | |||
| {{TCG|Raindance}} || Psychic Energy (''EX Ruby & Sapphire'') || E || — | |||
|} |
edits